Search
Close this search box.

NEXT GEN DIGI FEMME

WEBINÁŘ DIGITÁLNÍ SEBEVĚDOMÍ

WEBINÁŘ DIGITÁLNÍ SEBEVĚDOMÍ

WEBINÁŘ DIGITÁLNÍ SEBEVĚDOMÍ

Digitální sebevědomí

DIGITÁLNÍ SEBEVĚDOMÍ

online

záznam

Alisa Mazepina, DIGIFEMME

Cítíte se někdy ztracená ve světě technologií? Chcete zlepšit své digitální dovednosti a zvládat svůj podnikatelský život s lehkostí?

Připojte se k našemu webináři „Digitální sebevědomí“. Naučíme vás, jak si sestavit svůj digitální kufřík plný užitečných nástrojů, které vám pomohou zvládnout technické výzvy a stát se sebevědomými ve světě technologií.

Úroveň: 🩷 🖤 🖤

16. 7. 2024

start 18:00
Cena:
ZDARMA

Co se v semináři Digitální sebevědomí naučíte

K čemu vám to bude nápomocné ve vašem podnikání

Úspora času a energie: Naučíte se lépe organizovat své digitální nástroje a úkoly, což vám umožní efektivněji plánovat a provádět své podnikatelské aktivity.

Efektivní organizace: Získáte techniky pro lepší prioritizaci a kategorizaci úkolů, což vám pomůže lépe řídit svůj čas a zdroje.

Sebevědomý přístup k technologiím: Naučíte se používat technologie sebevědomě, což vám pomůže zvládat každodenní výzvy s menším stresem.

Jak to v praxi uplatníte

Seznam aktuálních nástrojů: Naučíte se identifikovat a používat ty správné digitální nástroje pro své potřeby, včetně bezplatných možností.

Správa lidí, procesů a technologií: Pochopíte základní principy, jak efektivně spravovat své podnikání.

Trackování času: Naučíte se sledovat a analyzovat čas věnovaný jednotlivým činnostem pomocí nástrojů jako Toggle nebo Clockify.

Prioritizace a kategorizace: Osvojíte si techniky pro efektivní prioritizaci a kategorizaci úkolů, což vám pomůže lépe řídit svůj čas a zdroje.

Informace o webináři

90 - 120 min

videozáznam

Informace o lektorce

Alisa má 17 let praxe řízení projektového managementu. 5 let jako product owner a 2 roky jako no code/low code vývojářka a jako vedoucí IT projektů. 

V současnosti dělá ITIL dokumentaci pro malé a střední firmy. Věnuje se mapování a optimalizaci IT procesů. Je product owner a zakladatelka DIGIFEMME.

Přihlaste se a začněte budovat své digitální sebevědomí ještě dnes!

S námi získáte klíč k digitálnímu kufříku, plný užitečných nástrojů a návodů, které vám pomohou snadno a efektivně řídit své podnikání. Těšíme se na vás!